Kilka słów o nas.

Soy Fragrance to Polska marka, zajmująca się produkcja eleganckich i subtelnych świec sojowych, w której skład wchodzi młoda i energiczna para. Firma została oficjalnie założona w tym roku, jednak samo dojście do ostatecznego produktu zajęło nam niespełna rok. Naszą misją jest dostarczenie produktów najwyższej jakość połączonych z nowoczesnym designem na miarę klienta XXI wieku. Każdą świecę tworzymy ręcznie wkładając w to całe serce.

Żależy nam by jak najwięcej klientów poznało markę nie tylko w Polsce ale również poza nią, dlatego dziękujemy Ci, że chcesz być częścią naszego projektu. Satysfakcja i zaufanie klientów jest główną siłą młodej marki Soy Fragrance.

Naszą największą misją jest dostarczenie świec najwyższej jakości połączonych z nowoczesnym designem na miarę klienta XXI wieku. Każdą świecę  wylewamy z największą starannością, aby sprostać najbardziej wymagającym. 

Soy Fragrance stoisko

Najważniejsze nie jest szybkie dojście do obranego celu, lecz satysfakcja klientów, bo to ona jest główną siłą młodej marki Soy Fragrance.

Zależy nam by jak najwięcej osób mogło zobaczyć w świecy nie tylko przyjemny zapach, ale również unikatowy i elegancki dodatek do wszystkich pomieszczeń.

Satysfakcja klientów jest naszym priorytetem dlatego każdy produkt sumiennie pakujemy, a dzięki temu jest pięknym pomysłem na prezent. Spośród kilkunastu zapachów każdy znajdzie SWÓJ. Gwarantujemy wiele pachnących chwil i komfort na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź naszego Instagrama.

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.